NAŠE SLUŽBY :

 

PRODEJ POUŽITÉHO ZBOŽÍ.......1. Komisní prodej .

Komisní prodej je, když věc, kterou již nechcete, ale je plně funkční a zcela v pořádku, tak po osobní domluvě ji přinesete k nám.  My vám zprostředkujeme její prodej. V případě záruky prosíme doložit záruční list. Peníze vám budou vyplaceny až po prodeji věci. Naše marže je 30% z prodejní ceny. Za věc takto prodanou dostanete více peněz než při výkupu.

Při příjmu zboží do komise je vyžadován občanský průkaz.

Veškeré zboží je zkontrolované a přezkoušené při převzetí do komisního prodeje.


2. Výkup za hotové peníze (viz kupní smlouvy)

Vykoupíme různé movité věci, samozřejmě dle vlastní úvahy kupujícího a poptávky zákazníků, s výplatou peněz ihned na ruku s nejvyššími možnými cenami.
Vykupujeme i starožitnosti !!! Po domluvě je možné dojet i k vám domů se na danou věc podívat a dohodnout vše na místě.


3. Zástavy (viz zástavní smlouvy)

Pokud jste se ocitli v situaci, kdy musíte využít služeb naší zastavárny, finanční prostředky Vám poskytneme ihned:
  - oproti zástavě Vaší movité věci na základě zástavní smlouvy dle obchodního zákoníku.


4. Zástavní smlouva

Zástavní smlouva se specifikuje především předmětem vzatým do zástavy, finanční částka, na které jsme se dohodli, poskytnutá proti zástavě, poplatek za službu a termín vrácení finančních částky. Musí Vám být více jak 18 let a mít s sebou platný občanský průkaz. Zástava slouží k zajištění finančních prostředků, které Vám poskytneme. To poté závisí na stáří věci a jeho opotřebení. Zastavujeme starožitnosti, mobilní telefony, elektrické ruční nářadí, notebooky, lcd televizory, fotoaparáty, navigace a další spotřební elektroniku. Vyhrazujeme si právo odmítnout zastavit předmět z důvodu nedostatečné kvality, nejasného původu a pod.


5. Kupní smlouva

Kupní smlouva může být uzavřena v případě, že jste se rozhodli svou věc prodat a my koupit. Výkupní cena opět závisí na stáří věci a jeho opotřebení. V případě dohody o ceně bude tato smlouva uzavřena. Ve smlouvě bude především uvedena výkupní cena, předmět výkupu , identifikují se obě strany transakce a prohlášení, že jste výlučným vlastníkem věci bez vázaných vlastnických práv dalších osob. Proto doklady, záruční listy a veškeré příslušenství pokud možno, přineste s sebou.

 
6. Stěhování

 NAŠE FIRMA  BAZAR KLOZ SE ROVNĚŽ ZABÝVÁ STĚHOVÁNÍM A VYKLÍZENÍM  BYTŮ A DOMŮ, SKLEPŮ A PŮD.

Cena je vždy dohodnuta předem. Naší předností je kvalitní provedení a  bezkonkurenční ceny. 

 

Rovněž věci zakoupené u nás v kamenném obchodě Vám rádi dovezeme přímo až na místo. I tato částka za odvoz je vždy dohodnuta předem.

 

 

 ZBOŽÍ ZDE JE POUZE ČÁST, OSTATNÍ V NAŠEM KAMENNÉM OBCHODĚ !!